Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jack napisał:
Z całym szacunkiem do Kościoła ale... idąc tym tokiem rozumowania - jeśli idę do kościoła i daję na tacę, a z tej tacy jakiś ksiądz dostaję część i tę część wydaje na snickersy dla ministrantów tzn, że ja też grzeszę?
Taca idzie WYŁĄCZNIE na utrzymanie kościoła. Ksiądz dostaje pieniądze tylko za zamówione msze, śluby, pogrzeby. A OWSIAK DYMA WAS JAK MU SIĘ PODOBA. Pod płaszczykiem zbierania na chore dzieci owsiak zbiera sobie na taką emeryturę, o jakiej wy nawet nie moglibyscie pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małgorzata napisał:
Zbyszek to oszołom , ja wole dac na orkiestre jurka owsiaka niz na caritas.nie ufam caritasowi. ani zadnym innym akcjom prowadzonym przez przedstawicieli kosciola katolickiego.!
Dary z Caritasu są sprzedawane na ALLEGRO !!!! Jako odzierz używana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze , taka kasa przechodzi kosciolowi kolo nosa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
Szanowna Pani jak zna Pani takiego księdza to proszę o nazwisko po co kłamać. A Owsiak to człowiek ,który młodzieży proponuje seks,alkochol, narkotyki.Co Owsiak zrobił z tych pieniędzy ,że przeznaczy 5 procent na sprzęt dla chorych a 95 procent na diabelskie sprawy !!!! A uważam ,że Pani tylko szuka atrakcji i seksu i zachowuje się jak zwierze~!!
Jest ochron DANYCH OSOBOWYCH diabelskie sprawy hahah Ksiądz natanek widać robi swoje po sród takich ludzi jak Wy obyście nigdy nie musieli korzystać ze sprzetu z serduszkiem ... Moja córka dzięki niemu ma pompę w zycciu sama bym jej nie kupiła , kościół mi tez w tym nie pomogł ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomas napisał:
Ciekawe czy autor ulotki wie, że Owsiak jest twórcą witraży, m.in. witraży w kaplicy Pałacu Prezydenckiego (kaplicy powstałej na życzenie prezydenta Wałęsy).
Wałęsa więcej szkody zrobił nic dobra .Kazał każdemu człowiekowi ukraść 1 mln a teraz Polska jest w nędzy. Niech Owsiak sobie zabierze te witraże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wolę dać na sprzęt który w pózniejszym życiu może uratować mi życie i innym np.moim dzieciom!!!Niż Księdzu proboszczowi który wydrukował takie GŁUPIE ulotki i sam popiera tą akcje!!!Brakuje mu na samochód???,wakacje???,nowe gosposie???,Grzechem jest to co ten Ksiądz robi,zapomniałem że ksiądz to też tylko CZŁOWIEK CHCIWY I ZACHŁANNY!!!ON NIE WIE ŻE SAM POPEŁNIA GRZECH!!!JURKU CAŁA POLSKA JEST Z TOBĄ A KSIĘDZA POTĘPIAMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malcik76 napisał:
Jakoś mnie to nie dziwi że to na lubelszczyźnie. Mateczniku pisuarów. chłopstwa i ciemnoty.
Ja dopiero z oddali widze jaka ciemnota jest na lubelszczyznie.Tak mi wstyt, za tych niedoluczonych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani jest podobna nie wiem co Panią łączy z Anetą Krawczyk też pomawiała chłopów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malgorzato jakkolwiek malenki jest Twoj mozdzek, blagam, napisz, przeczytaj a nastepnie usun kazdy komentarz ktory przychodz Ci do glowy. Jesli nazwalabym Cie bezmozgiem jak wczesniej planowalam z cala pewnosia urazilabym wszystkie bezmozgie istoty. Wyrzy uszanowania z Wysp Brytyjskich przesyla Aggie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że to jakaś PO-wska świnia podlożyła ten list.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej pomocy dostaniesz od świadka jehowy jak na parafi od księdza ten tylko ci powie że jest zatroskany i bedzie sie modlił a świadek jehowy dał mi kilka adresów namiary na robote jak byłem na dnie głupio mi było bo zawsze z niego darłem łahca że nie pije i nie dupczy z tego powodu też mam gdzieś księzy wierze w boga na swój sposób modle sie po swojemu księzy omijam szerokim łukiem i innych nawiedzonych WOŚP WSPIERAM licytuje złotą monete na aukcji okolicznościową orkiestry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwa napisał:
Jurku,masz racje-popieram Cie.
Jurku masz racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Caritas nie bierze 5% dla siebie, Caritas nie organizuje koncertów dla degeneratów, caritas nie niszczy pociągów, Caritas nie szkodzi w przeciwieństwie do inicjatyw niejakiego Owsiaka
Dla jakich degeneratów. Pogięło cię? Młodzi ludzie jadą raz w roku na dużą imprezę, ich rodzice jeździli do Jarocina. Wtedy było to solą w oku komuchów, teraz widac niewiele się zmieniło. Zawsze będzie jakas władza, której swoboda kojarzy się z utrata kontroli nad duszami. Fundacja Owsiaka działa od 20 lat, od 20 lat próbują ja różne mendy uwalić i od 20 lat bezskutecznie. Sie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Pewnie albo dzieci , albo wnuki a sądząc po wypowiedzi może i prawnuki były badane na tym sprzecie , mochery zawsze mają swoje zdanie
otumanieni przez najwieksza sekte swiata ,przez te bande starych kawalerow paradjujacych w kieckach,jakie to smutne ,naprawde smutne szkoda zosia zenie potrafisz docenic tego co robi jurek owsiak ,uparcie iwierdzac ze zebrane pieniadze ida na seks i narkotyki,ale kiedy klechy objezdzaja sie mercedesami zyjac niczym jak arystrokraci to ci ne przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OWSIAK ŚMIERDZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Dla jakich degeneratów. Pogięło cię? Młodzi ludzie jadą raz w roku na dużą imprezę, ich rodzice jeździli do Jarocina. Wtedy było to solą w oku komuchów, teraz widac niewiele się zmieniło. Zawsze będzie jakas władza, której swoboda kojarzy się z utrata kontroli nad duszami. Fundacja Owsiaka działa od 20 lat, od 20 lat próbują ja różne mendy uwalić i od 20 lat bezskutecznie. Sie ma!
Jacy Młodzi byłem na wodstoku ostatnio z synem mam 44 lata poznałem z 100tysięcy fajnych młodych ludzi nie agresywnych przybijałem piątki nawet nie wiem komu takich jak ja z synami córkami było tysiące bede miał 45 lat w sierpniu znów jade z synem luz browar bezsenne dwie noce dobra odskocznia od pracy i zje***ego szefa naładowany pozytywnie stawiam sie na stanowisku w pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OWSIAK CUCHNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Siema. W 2012 r Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie zbierała na osoby chciwe i chore psychicznie, czyli dla mnie - jurka owsiaka. cześć siema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://perlyprzedwieprze.salon24.pl/118182,teleewangelista-rzecz-o-jurku-owsiaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://web.archive.org/web/20080617200829/http://www.polonica.net/Jerzy_Owsiak.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...